Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Energetické drinky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 3,96 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,99 € s 23% DPH
Záloha +0,15 €/ks
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
PLECH “Skratka ZO označuje nápoje v zálohovanom obale.” Zákonom stanovená výška zálohy za jeden zálohovaný obal PET/PLECH na nápoje 0,15 eura bude uvedená a prirátaná na účtovnom doklade.

Tiger Energetický nápoj 250 ml

Popis

Značka

Tiger

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: / Číslo šarže (L): viď potlač na dne obalu. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nezmrazujte. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Chutí najlepšie chladený.

Varovanie

Vysoký obsah kofeínu (32mg/100ml). Neodporúča se deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Pite s rozumom. Nemiešajte s alkoholom.

Zloženie

Pitná voda, Cukor, Regulátory kyslosti: kyselina citronová a citrany sodné, Oxid uhličitý, Taurín (0,4 %), Aróma, Kofeín (0,03 %), Inozitol, Farbivá: riboflavíny, amoniakový sulfitový karamel, Vitamíny: niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B12

Výživové hodnoty na 100 ml:
Energia 197 kJ / 46 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy 11 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,17 g
Niacín7,0 mg (44%*)
Vitamín B6 0,7 mg (50%*)
Vitamín B12 0,5 µg (20%*)
Kyselina pantoténová 1,98 mg (33%*)
*% denné referenčné hodnoty príjmu

 

Obsah balenia

250 ml - Plechovka/konzerva

Rozmery
Výška regálu:133 mm
Šírka regálu:52 mm
Hĺbka regálu:52 mm

 

Recyklácia
Plechovka:Kov - štandardne recyklované
Obal:Vratná

 

Podobné produkty
Množstevné zľavy
Red Bull Energy drink 250ml *ZO
1 ks
Švajčiarsko
1,85 €
7,40 €/LIT
Monster Energy drink Mango Loco Juiced 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Tiger Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Monster Energy Valentino Rossi Zero 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy Lando Norris Zero 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy Ultra Fantasy Ruby Red 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy drink The Doctor 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Brite Natural Focus Energy Pineapple mango 330ml*ZO
1 ks
Poľsko
2,09 €
6,33 €/LIT
Semtex Extrem Guarana & Matcha 250ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
3,80 €/LIT
Brite Natural Focus Energy Lemon lime 330ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
2,09 €
6,33 €/LIT
Brite Natural Focus Energy Raspberry mint 330ml*ZO
1 ks
Poľsko
2,09 €
6,33 €/LIT
Brite Natural Focus Energy Blood orange 330ml*ZO
1 ks
Poľsko
2,09 €
6,33 €/LIT
Monster Energy Top Speed Zero Sugar 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Množstevné zľavy
Red Bull Apricot-Strawberry 250ml *ZO
1 ks
Rakúsko
1,85 €
7,40 €/LIT
Monster Energy drink Ultra Zero 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy drink 500ml *ZO
1 ks
Holandsko
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy Juiced Viking Berry 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Monster Energy Juiced Bad Apple 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Monster Energy Zero Sugar 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,99 €
3,98 €/LIT
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,99 €
3,96 €/LIT
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Ekland Forest Fruit, instantný nápoj 300g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Relax Džús 100% Cvikla Jablko 1l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,99 €/LIT
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Ekland Forest Fruit, instantný nápoj 300g VÝPRODEJ
1 ks
3,69 €
0,92 €
3,07 €/kg
Momentálne nedostupný
Relax Džús Exotica Granátové jablko 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Ekland Lemon, granulovaný instantný nápoj 300g
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
0,99 € s 23% DPH
Záloha +0,15 €/ks