Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Detské nápoje
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 3,80 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,95 € s 23% DPH
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml

Relax Viečko Kaktus, nesýtený ovocný nápoj z jablka, limetky a figy kaktusovej z koncentrátov. Pasterizované. Prirodzene kalný. Obsah ovocia: minimálne 40 %. Hmotnosť/Objem balenia: 250ml(0,25l).

Nesýtený ovocný nápoj z jablka, limetky a figy kaktusovej z koncentrátov. Pasterizované. Prirodzene kalný. Obsah ovocia: minimálne 40 %.

Skladovanie

Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení ihneď spotrebujte. Prípadný sediment pochádza z použitých surovín a nie je na závadu.

 

 

Zloženie
Pitná voda, jablková šťava z koncentrátu (38 %), cukor, šťavy z koncentrátu z: limetky (1 %) a figy kaktusovej (1 %), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, stabilizátory: karboxymethylcelulóza, arabská guma a glycerolestery živíc z dreva, antioxidant: kyselina askorbová, farbivá: meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylinov, karotény, arómy.

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 40,00
Energetická hodnota [KJ]: 172,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 10,00
z toho cukry [Gram]: 10,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 250ml(0,25l).

Podobné produkty
Relax Viečko 100% Jablko 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Capri-Sun Orange nesýtený ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Detské šampanské Sonic jablko citrón 750ml
1 ks
Maďarsko
2,89 €
3,85 €/LIT
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Capri-Sun Safari Fruits ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Capri-Sun Multivitamin ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Capri-Sun Fun Alarm ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Detské šampanské FC Barcelona jahoda 750 ml
1 ks
Maďarsko
2,79 €
3,72 €/LIT
Detské šampanské Paw Patrol jablko jahoda 750ml
1 ks
Maďarsko
2,79 €
3,72 €/LIT
Rauch Yippy Jablko 330ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,09 €
3,30 €/LIT
Relax Džús Disney multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,69 €
3,45 €/LIT
Rauch Yippy Višňa 330ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,09 €
3,30 €/LIT
HiPP BIO Hrušková šťava, 200ml
1 ks
Rakúsko
2,09 €
10,45 €/LIT
Capri-Sun Mystic Dragon ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Rauch Yippy Broskyňa 330ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,09 €
3,30 €/LIT
Rauch Yippy Jahoda 330ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
1,09 €
3,30 €/LIT
HiPP BIO Jablkovo-hroznová šťava, 200ml
1 ks
Nemecko
2,09 €
10,45 €/LIT
Relax Džús 100% multifruit 1l
1 ks
Poľsko
2,09 €
2,09 €/LIT
Sirup Jablko pomaranč 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
-36%
Sirup Jablko mango 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
1,99 €
2,84 €/LIT
Relax Džús Jahoda Jablko 1l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Relax Džús Brusnica 1 l
1 ks
Poľsko
2,09 €
2,09 €/LIT
-20%
Relax Džús Hruška 1 l
1 ks
Poľsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/LIT
Novinka
Relax Džús Jahoda Jablko 1l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Relax Džús 100% paradajka 1 l
1 ks
Poľsko
1,69 €
1,69 €/LIT
Relax Džús 100% ananás 1 l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,99 €
3,96 €/LIT
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Ekland Lemon, granulovaný instantný nápoj 300g
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
0,95 € s 23% DPH