Cappy 100% jablko 1 l *ZO

1 ks
Maďarsko
Cappy 100% jablko 1 l
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Ovocné šťavy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 2,49 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,49 € s 5% DPH
Záloha +0,15 €/ks
Cappy 100% jablko 1 l *ZO

Začnite svoj deň so 100% džúsom Cappy plným toho najlepšieho z jabĺk. Podeľte sa o jeho výbornú chuť so svojou rodinou, pretože keď sa staráte o seba a svojich blízkych, život chutí lepšie.

Cappy 100% jablko 1 l 100 % džús. Na tento džús sa vylisovalo 6,5 jabĺk.

KRAJINA PÔVODU
  • Maďarsko 
SKLADOVANIE
  • Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Skladujte v suchu. Minimálna trvanlivosť do: viď hrdlo fľaše.

    Trvanlivosť: 6 mesiacov – 183 dní.

  • Pri izbovej teplote



Zloženie

Jablková šťava z koncentrátu

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA: 100 ML
Energia: 192 kJ /
  45 kcal
Tuky: 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 10,6 g
z toho cukry: 10,1 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0 g
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)  
1 L = 5 x 200 ml
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 L

Podobné produkty
Džús jablkový 100% HAPPY DAY 1l
1 ks
Maďarsko
2,05 €
2,05 €/LIT
Džús jablko cvikla 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,79 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Mango 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Brusnica 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Jablko 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Limenita 100% Ananásová šťava 750ml *ZO
1 ks
Španielsko
2,69 €
3,59 €/LIT
Ovocná šťava cvikla jablko 100% ZDRAVO 0,75l
1 ks
3,49 €
4,65 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Pomaranč 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Balená 100% grepová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
41,04 €
8,21 €/LIT
Balená 100% pomarančová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
37,05 €
7,41 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Jabko - čučoriedka 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
Džús pomaranč 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
4,09 €
3,86 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Arónia 500ml
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Jahoda 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Jabko 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
Bobule 100% šťava Jabko - jahoda 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
Cappy 100% pomaranč 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,59 €
2,59 €/LIT
Džús jablkový 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,79 €/LIT
Džús ananásový 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
3,89 €
3,89 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Čučoriedka 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Cappy 100% pomaranč 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,59 €
2,59 €/LIT
Cappy nektár Multivitamín 52% 330ml *ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
4,82 €/LIT
Cappy 100% jablko 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,49 €
2,49 €/LIT
Cappy Jahodová zmes 1 l *ZO
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,49 €/LIT
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
P.O.Box 2, Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9 - Kyje, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Coca Cola Zero Zero 330ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,09 €
3,30 €/liter
Coca Cola zero sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
4,48 €/liter
-21%
Coca Cola Zero Zero 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,89 €
1,26 €/liter
Fanta pomarančová sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
1,48 €/ks
Coca Cola 4x330ml *ZO
1 BA
Maďarsko
3,89 €
2,95 €/liter
Coca Cola 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Kinley Tonic Water Zero 1,5l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,39 €
1,59 €/LIT
Natura Nesýtená 1,5 l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Kinley Tonic Water 250ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,39 €
5,56 €/LIT
Trvalo výhodné
Vermut Martini Rosso 15% 1l
1 ks
Taliansko
12,39 €
12,39 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cappy 100% jablko 1 l *ZO
Cappy 100% jablko 1 l *ZO
2,49 € s 5% DPH
Záloha +0,15 €/ks