Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy

1 ks
Big Boy Modrá malina by @kamilasikl. Maliny zbavené vody vymrazením v bielej čokoláde so spirulínou. Hmotnosť/ Objem balenia: 160g.
Kategória Orechy v čokoláde a iné dobroty
Množstvo v kartóne 9 ks
Cena za kg 74,31 €
Dočasne nedostupný
11,89 € s 19% DPH
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy

Spojili sme voňavé mrazom sušené maliny s bielou čokoládou a jemne zafarbili modrou spirulinou. Nielen že si božsky pochutnáš, ale aj doplníš vitamíny. Lyofilizované maliny si kompletne zachovávajú nutričné ??vlastnosti aj sladko kyslastú chuť čerstvého ovocia. Od chvíle, keď ochutnáš, už nebudeš chcieť iných. Modrá malina božsky chrumká a chutí ako čerstvé ovocie v čokoláde! Podľahni Modrej maline! 100% ovocie jemne sušené mrazom, plné chuti a chrumkavé textúry.

  • Skladovanie: Skladuj v suchu a nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred teplom.
  • Návod na použitie: Určené na priamu konzumáciu.
Zloženie

Zloženie výrobku: biela čokoláda 80 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma), maliny celej zbavenej vody vymrazením 16 % (krajina pôvodu: Nemecko), modrá spirulína 4 % (sladkovodná riasa)

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, sója

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: škrupinové plody

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 526
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2202
Tuky [Gram] 33
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 19
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 46
z toho cukry [Gram] 46
Vláknina [Gram] 4.9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.7
Soľ (NaCl) [Gram] 0.2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 160g.

Podobné produkty
Allnature Zmes svačinka Sport 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
ChocoChips horká jahoda 160g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
9,49 €
59,31 €/kg
ChocoChips mliečna malina 160g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
9,49 €
59,31 €/kg
Pistácie pražené solené 400g Alika
1 ks
Iránska islamská republika
11,49 €
28,73 €/kg
Praclíky Slaný karamel 250g, Mixit
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
9,49 €
37,96 €/kg
Orechy Mix, Zmes orechov v mede a soli 550g Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
15,98 €/kg
ChocoChips mliečna jahoda 160g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
9,49 €
59,31 €/kg
Allnature Zmes svačinka Student 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Čokoládové nadelenie 450g, Mixit
1 ks
Česká republika
14,19 €
31,53 €/kg
Allnature Zmes svačinka Fit 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
ChocoChips mix 160g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
9,99 €
62,44 €/kg
ChocoChips biela pomaranč 160g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
9,49 €
59,31 €/kg
Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde 180g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,99 €
44,39 €/kg
Creme boule Strawberry caramel 30g Mixit
1 ks
Česká republika
1,09 €
36,33 €/kg
Čoko, ovocie a oriešky Mix hradného pána 300g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
30,97 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Arachis s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, Praha 102 00 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
11,89 € s 19% DPH