Sirup Jablkový 700ml Lunys

1 ks
Slovensko
LaFruta Lunys Jablko, sirup s ovocným podielom min. 50% - jablko. Pasterizovaný. Hmotnosť / Objem balenia: : 700ml(0,700l)
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Naša značka
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 10,70 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,49 € s 23% DPH
Sirup Jablkový 700ml Lunys

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% - jablko. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

Návod na prípravu

Doporučené riedenie: 1:12. Pred použitím zatrepať! 

  • Skladovanie: Pozri dátum na hrdle fľaše. Chrániť pred priamym slnečným žiarenim.

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie

Zloženie výrobku: Zloženie: Jablková šťava z koncentrátu, cukor, Kyseliny: kys. citrónová, Prírodná aróma 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 260
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1105
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 65
z toho cukry [Gram] 65
Obsah balenia

1 ks = 750 ml

Podobné produkty
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
UNIMAR TRADE s.r.o
Hlavná 340,900 41 Rovinka, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sirup Tropical-Passionfruit 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Sirup Karamelový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Vanilkový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Zázvorový 700ml LaFruta
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
11,49 €
16,41 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sirup Jablkový 700ml Lunys
Sirup Jablkový 700ml Lunys
7,49 € s 23% DPH