Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Fazuľa
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 9,56 €
Na sklade viac ako 500 ks
2,39 € s 19% DPH
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna

Marianna Fazuľa farebná maslová 250 g

Popis

Značka
  • Marianna
Krajina pôvodu
  • Čína 
Skladovanie
  • Skladujte na suchom mieste.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Použitie: používa sa do polievok, prívarkov, šalátov. Je vhodná na prípravu kašovitých plniek a omáčok.
Zloženie
Alergény

Výrobok môže obsahovať stopy lepku.

Výživové hodnoty Na 100 g:
Energia1275 kJ/303 kcal
Tuky1,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,5 g
Sacharidy44,1 g
z toho cukry5,4 g
Vláknina16,9 g
Bielkoviny19,5 g
Soľ0,023 g

 

Obsah balenia

250 g 

Podobné produkty
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Fazuľa červená 1kg Vido
1 ks
Argentína
5,00 €
5,00 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Fazuľka zelená lusky 250g
Očakávame 01.10.
1 ks
Keňa
3,09 €
12,36 €/kg
-22%
Fazuľa farebná mungo 500g Mánya
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
2,78 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Kuskus celozrnný Marianna 250g
1 ks
Taliansko
1,49 €
5,96 €/kg
Sezamové semienka biele 150g Marianna
1 ks
India
1,49 €
9,93 €/kg
Cícer biely 500g, Marianna
1 ks
Turecko
1,99 €
3,98 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Ľan hnedý Marianna 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
-22%
Šošovica červená lúpaná polená 250g Marianna
1 ks
Turecko
1,09 €
0,85 €
3,40 €/kg
Slnečnica lúpaná Marianna 200g
1 ks
Slovensko
1,19 €
5,95 €/kg
Konopné semienka lúpané 100g Marianna
1 ks
Rakúsko
2,39 €
23,90 €/kg
Tekvica lúpaná bez šupiek Marianna 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Pohánka lúpaná 500g Marianna
1 ks
2,19 €
4,38 €/kg
Marianna Konrádová MARIANNA
Bernolákovská 95 900 28 Ivanka pri Dunajiviac informácií o distribútorovi
Sezamové semienka biele 150g Marianna
1 ks
India
1,49 €
9,93 €/kg
Slnečnica lúpaná Marianna 200g
1 ks
Slovensko
1,19 €
5,95 €/kg
Tekvica lúpaná bez šupiek Marianna 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
1 ks
Čína
2,39 €
9,56 €/kg
Soľ morská bylinková 250g Marianna
1 ks
Slovensko
0,99 €
3,96 €/kg
Konopné semienka lúpané 100g Marianna
1 ks
Rakúsko
2,39 €
23,90 €/kg
-22%
Šošovica červená lúpaná polená 250g Marianna
1 ks
Turecko
1,09 €
0,85 €
3,40 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Soľ morská jemná 500g Marianna
1 ks
Chorvátsko
0,79 €
1,58 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
2,39 € s 19% DPH