Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Bezlaktózová bryndza 110 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bryndza
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 12,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,34 € s 19% DPH
1,79 €
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ

Bezlaktózová bryndza je špecifický prírodný syr, ktorý sa vyrába zo zmesi skladovaného /sudového/ovčieho syra a čerstvého vykysnutého delaktózovaného syra z kravského mlieka. Bryndza musí obsahovať najmenej 50,0 hmot.% ovčieho syra zo sušinyvýrobku

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2 °C do + 8 °C
  • Návod na použitie: Na priamy konzum
Zloženie

Zloženie výrobku: Skladovaný ovčí syr/ min.50 % hmot. zo sušiny výrobu/ pôvod EÚ /kravský hrudkový delaktózovaný /menej ako 50 % hmot. zo sušiny výrobku/ voda, jedlá soľ

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy)

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie:  

Obsah balenia

Skladovaný ovčí syr/ min.50 % hmot. zo sušiny výrobu/ pôvod EÚ /kravský hrudkový delaktózovaný /menej ako 50 % hmot. zo sušiny výrobku/ voda, jedlá soľ

Alergény: Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy)

Podobné produkty
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
16,27 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,00 €
9,98 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Milsy
1 ks
Slovensko
0,79 €
3,95 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
16,27 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh tučný hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
2,09 €
8,36 €/kg
Syr Bánovecká parenica údená 108g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,43 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ
1,34 € s 19% DPH
1,79 €