Termix vanilkový NIKA 90g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 6,78 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,61 € s 23% DPH
Termix vanilkový NIKA 90g
Tradičný slovenský výrobok, na ktorom si od detstva pochutnávajú celé generácie Slovákov, obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie.
Tradičný slovenský výrobok, na ktorom si od detstva pochutnávajú celé generácie Slovákov, obsahuje len vysoko kvalitné ingrediencie.
U nás v NiKA ho vyrábame zo slovenského mlieka a esencie z pravej vanilky.
Výrobok neobsahuje žiadne umelé príchute, farbivá ani konzervanty.
Pribaliť ho môžete do tašky vášmu školákovi alebo manželovi do práce.
 
Skladovanie
Skladujte v chlade
Zloženie
Výživové údaje:  na 100g
Energia 651 kJ /154 kcal
Tuky 6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 3,5 g
Sacharidy 18 g
z toho cukry 17,7 g
Bielkoviny 3,7 g
Soľ 0,2 g
Podobné produkty
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,61 €
6,78 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
1 ks
Slovensko
8,87 €
11,09 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Termix do vrecka vanilkový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
NiKA, s.r.o.
Nová 134 017 01 Považská Bystrica Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Termix vanilkový NIKA 90g
Termix vanilkový NIKA 90g
0,61 € s 23% DPH