Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 9 kg
Cena za kg 11,09 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.8 kg
Na sklade viac ako 100 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
8,87 € s 19% DPH
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika

Nika Ementál plátky (nárez), chladený vážený zrejúci polotvrdý plnotučný syr švajčiarskeho typu s okami, s hmotnostným obsahom tuku v sušine min 45%, sušina: min. 56 %, balený v ochrannej atmosfére. Hmotnosť/Objem balenia 1ks: cca 800g(0,8kg). Minimálna objednávka pre produkt je 1ks – cca: 800g.

Nika Ementaler plátky gastro

POPIS

Ochutnaj ma!
Toto muuusíš ochutnať!

Zabalené v ochrannej atmosfére.

ZNAČKA

Nika

SKLADOVANIE
  • Skladujte pri teplote od +2°C do +7°C. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín.
  • Chladené

Zloženie

Pasterizované kravské mlieko, Jedlá soľ, Mliekarenské kultúry, Stabilizátor: chlorid vápenatý, Farbivo: annatto, Sušina najmenej 56% hmot., Tuk v sušine najmenej 45% hmot.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G:
Energia1 443 kJ / 347 kcal
Tuky27,40 g
- z toho: nasýtené mastné kyseliny18,40 g
Sacharidy< 0,50 g
- z toho: cukry< 0,50 g
Bielkoviny23,80 g
Soľ1,80 g
ALERGÉNY
Mlieko: Obsahuje
Obsah balenia

TáckaROZMERY
Výška regálu:
356 mm
Šírka regálu:
131 mm
Hĺbka regálu:
47 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
893 g

Podobné produkty
Syr Mazdamer ( ementál ) 44% plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
NiKA, s.r.o.
Nová 134 017 01 Považská Bystrica Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
1 ks
Slovensko
8,87 €
11,09 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
8,87 € s 19% DPH