Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Bloky
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 9,89 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 3 kg
Na sklade viac ako 10 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
29,67 € s 19% DPH
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
Syr Ementál blok NIKA cca 3kg
Syr Ementál blok NIKA cca 3kg
 
Skladovanie
Skladujte pri teplote 0st - 10st.
Zloženie
Polotvrdý zrejúci plnotučný syr švajčiarskeho typu s okami, pasterizované mlieko, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, syridlo, farbivo: annato E160b. Sušina najmenej 45%.
 
Alergény
Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy).
 
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 425
Energetická hodnota [KJ]: 1486
Tuky [Gram]: 27
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 18
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 2,0
z toho cukry [Gram]: 1
Vláknina
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 26
Soľ (NaCl) [Gram]: 1
Podobné produkty
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Edamer (Eidam) 40% blok cca 2,5kg Jäger
1 ks
Nemecko
23,22 €
9,29 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Eidam údený 45% blok 200g Koliba
1 ks
Slovensko
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,34 €
17,99 €/kg
Syr Cheddar biely cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,21 €
16,99 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella 40% MILRAM blok cca 10kg
1 ks
Nemecko
71,90 €
7,19 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Balkánsky 45% v náleve pp: 800g Destan
1 ks
Holandsko
9,39 €
11,74 €/kg
Syr Cheddar blok cca 3kg Vepo
1 ks
Holandsko
33,76 €
10,89 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Syr Cheddar Írsky Červený 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Termix do vrecka kakaový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
NiKA, s.r.o.
Nová 134 017 01 Považská Bystrica Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
1 ks
Slovensko
8,87 €
11,09 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
29,67 € s 19% DPH