Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi

1 ks
Thajsko
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Mlieko a maslo
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 9,03 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi

Shan`Shi´ Sterilizované kokosové mlieko so zníženým obsahom tuku, bez pridaného cukru. Tuk je znížený najmenej o 30% v porovnaní s ostatnými kokosovými mliekami na trhu. Bezlaktózový výrobok, vhodné pre vegánov. Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 165ml.

Kokosové mlieko je neoddeliteľnou súčasťou ázijskej, najmä thajskej, kuchyne. Shan’shi kokosové mlieko light je verzia s nízkym obsahom tuku a kalórií. Získava sa z dužiny čerstvých kokosových orechov. Kokosové mlieko je exotická prísada používaná na zjemnenie polievok a jedál z ryže a kari, ale je vhodná aj do všetkých druhov dezertov. Vďaka svojmu zníženému obsahu tuku sa Shan’shi kokosové mlieko light odporúča na výrobu ľahkých ovocných letných nápojov.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pred použitím zatrepte!

SKLADOVANIE

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení uchovávajte v chladničke (+6°C) a spotrebujte do 3 dní.

Zloženie

pitná voda, kokosová dreň 40%, zahusťovadlá: guarová guma, celulózová guma; emulgátor: polysorbát 60. (*Laktóza: 0g/100ml).

 

ALERGÉNY

neobsahuje

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 68,00
Energetická hodnota [KJ]: 285,00
Tuky [Gram]: 6,70
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,70
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,040
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 165ml.

Podobné produkty
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Mlieko kokosové 500ml M&S
1 ks
Malajzia
3,79 €
7,58 €/LIT
Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Spotrebujte do 10.10.26 Spotreba 10.10.26
-25%
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ
1 ks
Malajzia
2,93 €
2,20 €
11,00 €/LIT
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Klíčky Mungo fazule v náleve 330g Shan'shi
1 ks
Holandsko
2,49 €
13,83 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi
Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi
1,49 € s 19% DPH