Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za kg 3,27 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,89 € s 19% DPH
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady

Červená repa rezy v korenenom sladkokyslom náleve

Ady Červená repa (Cvikla), spracovaná sterilizovaná jednodruhová zelenina v korenenom sladkokyslom náleve, s objemom: 3400 g / 3720 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 1800 g

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote + 3°C až 30 °C

Zloženie
  • červená repa, voda, ocot, cukor, soľ, koreniny, sladodlo - sacharín
Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 162,0
Energetická hodnota [KJ]: 39
Tuky [Gram]: 0,07
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,5
z toho cukry [Gram]: 5,50
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,10
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,00
Obsah balenia

Netto 3400g Zaváraninová fľaša Brutto 4330g

Podobné produkty
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
1 ks
Taliansko
3,49 €
14,54 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Uhorky sterilizované 5-8cm 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Uhorky coctailové sterilizované 3-6cm 1700ml (1600g) Ady
1 ks
Slovensko
6,89 €
8,11 €/kg
Paprika jabĺčková Alma v náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
8,54 €/kg
Kôpor sterilizovaný 280ml (240g) Ady
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
6,49 €
3,42 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
1,79 €
4,47 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-21%
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
4,14 €/kg
Uhorky sterilizované s cibuľkou 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Lečo sterilizované 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,29 €
7,21 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Paprika červená rezy 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,29 €
6,94 €/kg
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Čalamáda Ruby 640g Ady
1 ks
Surinam
1,99 €
5,24 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,33 €/kg
Úlanský šalát 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,97 €/kg
Chren sterilizovaný 190ml (170g) Ady
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,35 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
5,89 € s 19% DPH