Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Rezance a ryža
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 16,90 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,69 € s 19% DPH
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi

Sklené rezance sú obľúbeným jedlom vo východoázijskej kuchyni. Sú vyrábané z výhonkov mungo fazule a po varení sú priesvitné. Shan’shi sklené rezance sú ideálne do polievok, šalátov a k dusenému a vyprážanému jedlu.

Shan'Shi Sklenené, sušené rezance z Mungo. Vhodné pre vegánov. Hmotnosť/Objem balenia 1ks: 100ml.

Návod na použitie

Rezance vložte do horúcej vody a nechajte zmäknúť 5 minút. Hotové cestoviny podávajte do polievok a šalátov, ako prílohu k jedlám. Z množstva pripravíte 2 porcie.

Skladovanie

Skladujte v suchu.

Zloženie

Škrob z fazule mungo 80%, zemiakový škrob, kukuričný škrob

Alergény

neobsahuje

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 353,00
Energetická hodnota [KJ]: 1497,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 87,00
z toho cukry [Gram]: 0,90
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,020
Podobné produkty
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Pikantná 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Kuracia 63g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,59 €/kg
Ramen rezance 180g Maiwa
1 ks
Čína
1,09 €
6,06 €/kg
Ryža Jazmínová 500g Lagris
1 ks
Thajsko
2,09 €
4,18 €/kg
Cestoviny Rezance Ramen 250g Shan'shi
1 ks
Čína
2,00 €
8,00 €/kg
Cestoviny Soba Pohánkové 300g Eaglobe
1 ks
Čína
1,99 €
6,63 €/kg
Ramen rezance Lanzhou 2kg Eaglobe
1 ks
Čína
8,79 €
4,40 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Chilli 92g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
25,98 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Teriyaki 90g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
26,56 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Classic 90g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
26,56 €/kg
Ryža Jasmínová 20kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
56,99 €
2,85 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Hovädzia 64g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,09 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Ryža Jasmínová 4,5kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
18,99 €
4,22 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Kuracia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Ramen rezance Shandong 2kg Eaglobe
1 ks
Čína
8,79 €
4,40 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Hovädzia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1,69 € s 19% DPH