Tatárska omáčka 5kg Hellmann's

1 ks
Španielsko
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Rodinné balenia
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 6,20 €
Na sklade viac ako 10 ks
30,99 € s 19% DPH
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
Tatarska omačka HELLMANS 5kg
Tatarska omačka HELLMANS 5kg

 

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +1°C do +15°C. Po otvorení skladujte pri teplote od +1°C do +8°C a spotrebujte do 4 týždňov. Pri ponuke na predaj je možné uchovať pri teplote do +25 °C najdlhšie 14 dní.

Zloženie
Repkový olej, voda, zeleninová zmes [zelenina (uhorky, cibuľa, pažítka), horčica (voda, HORČICOVÉ semená, ocot, cukor, jedlá soľ, koreniny), ocot, cukor, worcesterská omáčka (voda, cukor, ocot, jedlá soľ, biele víno, slivkové pyré, zmes korenín, paradajkové pyré, aróma), jedlá soľ, koreniny], cukor, ocot, pasterizované VAJCIA1 (3,2% hm.), modifikovaný kukuričný škrob, jedlá soľ, pasterizovaný VAJEČNÝ žĺtok 1  (1% hm.), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), antioxidant (calcium disodium EDTA). 1 - z vajec z podstielkového chovu.

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, vajcia, horčičné semená.

 

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 400
Energetická hodnota [KJ]: 1700
Tuky [Gram]: 5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 4,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 8,0
z toho cukry [Gram]: 5
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,69
Podobné produkty
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Jogurt krémový marhuľa 3kg Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
9,99 €
5,00 €
1,66 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Dočasne nedostupné
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 2kg
1 ks
Taliansko
18,99 €
9,50 €/kg
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Jogurt krémový marhuľa 3kg
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
9,99 €
3,33 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Doma
1 ks
Slovensko
16,99 €
3,40 €/kg
Majonéza Slaninová 5kg Lapajkove Špeciality
1 ks
Slovensko
35,29 €
7,06 €/kg
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Dočasne nedostupné
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive & Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original voda a povrchy čistič 4kg
1 ks
Európska únia
6,49 €
1,62 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
30,99 € s 19% DPH