Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's

1 ks
Portugalsko
Krajina pôvodu Portugalsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,66 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,79 € s 19% DPH
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's

Studená omáčka na báze zeleniny s paprikou a s čili extraktom. Páliva. Vhodná pre vegetariánov.  

Trvanlivosť
  • Po otvorení spotrebujte do 14 dní.  
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Zloženie
  • pitná voda, drvené paradajky* 18%, cibuľa 15,5%, ocot kvasný liehový, koncentrovaná paradajková šťava* 7%, cukor, zelená paprika 3,5%, paprika Jalapeňo 3%, modifikovaný kukuričný škrob, jedlá soľ, koriander, cesnak, koreniny (paprika 0,45%, čierne korenie 0,06%), panenský olivový olej 0,47%, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný), extrakty korenín, zahusťovadlo (xantánová guma), čili extrakt 0,02%, arómy, antioxidant (extrakty z rozmarynu)
Výživové údaje na 100g:
Energia 232.00 kJ
Energia 55.00 kcal
Tuky 0.50 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0.100 g
Uhľohydrát 11.00 g
Z toho cukry 6.90 g
Vláknina 0.5 g
Proteíny 1.20 g
Soľ 1.90 g
Sodík - mg
Podobné produkty
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Vegan Majonéza 2l Hellmann's
1 ks
Španielsko
16,69 €
8,34 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Cif Lemon čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Trvalo výhodné
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
1 ks
Maďarsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Tatárska omáčka 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,29 €
10,90 €/LIT
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive & Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Vegan Majonéza 2l Hellmann's
1 ks
Španielsko
16,69 €
8,34 €/LIT
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
8,79 € s 19% DPH