Syr Eidam 45% blok 200g Koliba

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bloky
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 11,95 €
Dočasne nedostupný
2,39 € s 19% DPH
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba

Koliba Eidam salámový syr porciovaný 45% 200 g

Popis

Polotvrdý, zrejúci, plnotučný 45% t. v s.

Množstvo tuku v sušine 45% hm. Sušina min. 54% a menej ako 62% hm., t.v.s. 45% a menej ako 60% hm.

Vákuovo balený.
Značka

Koliba

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote do +10°C.
  • Chladené

Zloženie

Pasterizované mlieko, Mliekarenské kultúry, CaCl2, Jedlá soľ max. 2,5%, Syridlo, Konzervačná látka: lyzozým, natamycín (ošetrenie povrchu)

Výživové hodnoty Na 100 g výrobku:
Energetická hodnota:1436 kJ/346 kcal
Bielkoviny:26,0 g
Sacharidy:<1 g
Tuky:26,5 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

Obsah balenia
200 g - Vákuovo balené
Rozmery
Výška regálu: 100 mm
Šírka regálu: 87 mm
Hĺbka regálu: 29 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 207 g

Podobné produkty
Syr Eidam 45% blok 200g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Írsko
2,34 €
17,99 €/kg
Syr Balkánsky 45% v náleve pp: 800g Destan
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
9,39 €
11,74 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Syr Edamer (Eidam) 40% blok cca 2,5kg Jäger
1 ks
Nemecko
23,22 €
9,29 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella 40% MILRAM blok cca 10kg
1 ks
Nemecko
71,90 €
7,19 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Cheddar blok cca 3kg Vepo
1 ks
Holandsko
33,76 €
10,89 €/kg
Syr Cheddar Írsky Červený 200g Dublin Dairy
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
17,45 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-25%
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Syr Cheddar biely cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,21 €
16,99 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Polooštiepok 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
12,88 €/kg
Syr Polooštiepok údený 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
12,88 €/kg
Syr Eidam údený 45% blok 200g Koliba
1 ks
Slovensko
1,69 €
8,45 €/kg
Koliba trade s.r.o.
Koliba trade s.r.o. Krivec 3057 962 05 Hriňováviac informácií o distribútorovi
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Polooštiepok 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
12,88 €/kg
Syr Polooštiepok údený 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
12,88 €/kg
Syr Eidam údený 45% blok 200g Koliba
1 ks
Slovensko
1,69 €
8,45 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
2,39 € s 19% DPH