Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi

1 ks
Malajzia
Krajina pôvodu Malajzia
Kategória Octy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 17,93 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,69 € s 19% DPH
Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi

Shan`Shi´ Ryžový ocot, kyslosť 5% Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 150ml.

Ryžový ocot Shan’shi sa vyrába z fermentovanej ryže. Ryžový ocot sa nachádza hlavne v japonskej kuchyni a používa sa hlavne na jemné ochutenie sushi ryže.

NÁVOD NA POUŽITIE

Vhodný na ochutenie polievok alebo do šalátov a marinád. V japonskej kuchyni sa používa na jemné kysnutie sushi ryže.

SKLADOVANIE

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Zloženie

pitná voda, ryžová múka, cukor

 

ALERGÉNY

neobsahuje

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 150ml.

Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pasta Wasabi 43g Shan’Shi
1 ks
Čína
2,98 €
69,30 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Teriyaki omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,39 €
16,95 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,49 €
17,45 €/LIT
Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,03 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi
Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi
2,69 € s 19% DPH