Relax Broskyňa 1l

1 ks
Poľsko
Relax Broskyňa, nesýtený broskyňový nápoj vyrobený z koncentrovaného pretlaku. Pasterizovaný. Hmotnosť/Objem balenia: 1000 mℓ (1,00 ℓ). Balenie: Tetra Pak
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Šťavy a koncentráty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 2,39 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 23% DPH
Relax Broskyňa 1l

Relax Broskyňa 1 l

POPIS

Starostlivosť o zdravie je jednoduchá

Odporúčame napr.:
Vystúpiť ráno o zastávku skôr a ísť pešo.
Nadýchnuť sa čerstvého vzduchu.

Tetra Pak®
Tetra Prisma® Aseptic

ZNAČKA

Relax

SKLADOVANIE
  • Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 48 hodín.
  • Pri izbovej teplote

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Pred otvorením pretrepať.

Zloženie

Pitná voda, Broskyňový pretlak z koncentrátu (35%), Cukor (D) a/alebo glukózo-fruktózový sirup G, Regulátor kyslosti (kyselina citrónová), Aróma, D/G - v závislosti od použitej suroviny: viď potlač v hornej časti obalu, Podiel ovocnej šťavy: 35%

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 ML
Energia196 kJ / 46 kcal
Tuky0 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy11 g
z toho: cukry11 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g
Obsah balenia

1 L - KartónROZMERY
Výška regálu:
240 mm
Šírka regálu:
79 mm
Hĺbka regálu:
73 mm


HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
1082 g

Podobné produkty
Rauch Happy Day happy Broskyňa 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Citronová šťava 10x7,5g Champion
1 ks
Poľsko
1,29 €
0,13 €/ks
BonSU® sýtený nápoj 99% mangovej šťavy 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Cappy nektár Multivitamín 52% 330ml *ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
4,82 €/LIT
HealthyCo Bio šťava z červenej repy 1l
1 ks
Taliansko
4,39 €
4,39 €/LIT
HealthyCo Bio Kokosová voda 1l
1 ks
Taliansko
3,84 €
3,84 €/LIT
Rauch Bravo Jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Pomaranč 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Broskyňa 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
BonSU® sýtený nápoj 99% šťavy z liči 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
Ati Lemonita Citrónová šťava 250ml
1 ks
Grécko
0,80 €
4,00 €/LIT
Rauch Bravo Jahoda 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Sunny pomaranč 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Rauch 100% citrónová šťava z koncentrátu 1l *ZO
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
Rauch Bravo Multivitamín 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Citrodeko 70g Lunys
1 ks
Slovensko
0,79 €
11,29 €/kg
Relax Viečko 100% pomaranč 250 ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Relax Džús Exotica Mango 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
-25%
Relax Džús 100% jablko 1 l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,49 €
1,49 €/LIT
Relax multivitamín červené ovocie 1l
1 ks
Poľsko
2,09 €
2,09 €/LIT
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Sirup Jablko pomaranč 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
Relax Viečko Mango 250ml sklo
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
-20%
Relax Džús Hruška 1 l
1 ks
Poľsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/LIT
Relax Džús 100% paradajka 1 l
1 ks
Poľsko
1,69 €
1,69 €/LIT
-25%
Relax Džús 100% multivitamín 1 l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,49 €
1,49 €/LIT
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kubík Waterrr Jablko nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Relax 100% mix pyré Malina 120 g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
8,25 €/kg
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Relax Džús Exotica Granátové jablko 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Ekland Forest Fruit, instantný nápoj 300g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Relax Džús 100% Cvikla Jablko 1l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,99 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Relax Broskyňa 1l
Relax Broskyňa 1l
2,39 € s 23% DPH