Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween

1 ks
Čína
Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 58,98 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,24 € s DPH
Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween

Sada kuchynskej stierky s halloweenskym motívom a vykrajovačky v tvare tekvice môže byť skvelým darčekom alebo pozornosťou v období Halloweenu. Mäkké hrany stierky dokonale priľnú k stenám nádoby, vďaka čomu ľahko vytrite aj posledné zvyšky krému, polevy alebo riedkeho cesta z misy. Darčekové balenie. Materiál: silikón, bukové drevo, nerezová oceľ. Nie je vhodná do umývačky riadu. Možno bez problémov použiť do max. teploty + 120 °C. Rozmery: stierka š. 5 cm, d. 27,5 cm, vykrajovačka 7,7x6,2x2 cm.

-

-

-

Podobné produkty
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
1 ks
Čína
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
1 ks
Čína
18,99 €
18,99 €/ks
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Čajítko priemer 6,5 cm
1 ks
Čína
5,59 €
215,00 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween
Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween
3,24 € s DPH