Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Formy na pečenie a vykrajovačky
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 5,59 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,59 € s 23% DPH
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón

Orion Sillinie Forma na pečenie, tvar: 12 x Muffiny, rozmer: 2,5 x 5,5 cm, materiál: silikón, farebné prevedenie: hnedé. Balenie obsahuje: 12 ks.

Forma na muffiny. Balenie obsahuje 12 ks. Formičky odolávajú vysokým teplotám (od -40 °C do +220 °C), neprenášajú chute ani vône z použitých potravín.

Vhodné do umývačky riadu.

 

Zloženie

Materiál: silikón.

Obsah balenia

Rozmer: 2,5 x 5,5 cm.

Farebné prevedenie: hnedé. Balenie obsahuje: 12 ks.

Podobné produkty
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Cukrárský košíček 2x2,5cm 200ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,01 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky hnedá silikón
1 ks
Čína
6,99 €
71,33 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Forma na pečenie 30x Kvietky silikón
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 35x20mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,19 €
0,01 €/ks
Trvalo výhodné
Cukrárenské košíčky papierové biele 50x30mm 100ks
1 ks
Európska únia
1,45 €
0,01 €/ks
Orion Forma na pečenie Bábovka 24,5cm
1 ks
Čína
12,29 €
12,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
Orion Vykrajovačka Stromček veľká
1 ks
Česká republika
2,09 €
104,50 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Sada na šitie v boxe
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
1 ks
Čína
5,59 €
5,59 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
5,59 € s 23% DPH