Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mrazené ovocie jednodruhové
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,30 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 19% DPH
2,39 €
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo

Mraziarne Sládkovičovo Brusnice, hlboko zmrazené jednodruhové ovocie. Hmotnosť/Objem balenia: 300 g (0,3kg).

Hlbozmrazená ovocie Brusnice.

Skladovanie

Uchovávajte pri: -6°C/týždeň, -12 °C/mesiac, -18 °C a nižšej 24 mesiacov od dátumu balenia. Skladované pri -18°C. Upravte podľa bežných receptov alebo vlastných postupov. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Návod na použitie

Mrazené brusnice upravujte podľa bežných receptov alebo vlastných postupov.

 

Zloženie

Brusnice.

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 55,20
Energetická hodnota [KJ]: 230,00
Tuky [Gram]: 0,13
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 12,00
z toho cukry [Gram]: 4,00
Vláknina [Gram] neuvádza sa
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,40
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 300 g (0,3kg).

Podobné produkty
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Kanada
Ukrajina
34,49 €
13,80 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mr.Gaštanové pyré 200g Nowaco
1 ks
Maďarsko
2,29 €
11,45 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazené Brusnice 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
24,99 €
10,00 €/kg
Mrazené Mango kocky 200g Vinica
1 ks
Vietnam
1,89 €
9,45 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mrazený Hrášok 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
7,19 €
2,88 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mr.Kel rezaný 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
6,99 €
2,80 €/kg
Mrazená Tekvica hokaido krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mrazená Zmes ovocná záhradná 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,98 €/kg
Mrazená Paprika PCR odjadrincovaná 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,97 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Gastromix 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,97 €/kg
Mr.Kel rezaný 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
6,99 €
2,80 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
-21%
Mrazené Čučoriedky 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
7,56 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazená Paprika PCR odjadrincovaná 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,97 €/kg
Mrazená Tekvica hokaido krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazený Hrášok 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
7,19 €
2,88 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1,89 € s 19% DPH
2,39 €