Mrazené Černice 300g Sládkovičovo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mrazené ovocie jednodruhové
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 10,97 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,29 € s 19% DPH
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo

Mraziarne Sládkovičovo Černice, hlboko zmrazené jednodruhové ovocie. Hmotnosť/Objem balenia: 300 g (0,3kg).

Hlbozmrazená ovocie Černice.

Skladovanie

Uchovávajte pri: -6°C/týždeň, -12 °C/mesiac, -18 °C a nižšej 24 mesiacov od dátumu balenia. Skladované pri -18°C. Upravte podľa bežných receptov alebo vlastných postupov. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Návod na použitie

Mrazené černice upravujte podľa bežných receptov alebo vlastných postupov.

 

Zloženie

Černice.

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 52,07
Energetická hodnota [KJ]: 217,75
Tuky [Gram]: 0,89
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 12,33
z toho cukry [Gram]: 6,37
Vláknina [Gram] neuvádza sa
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,12
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,010
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 300 g (0,3kg).

Podobné produkty
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazené Mango kocky 200g Vinica
1 ks
Vietnam
1,89 €
9,45 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Očakávame 28.09.
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mr.Gaštanové pyré 200g Nowaco
1 ks
Maďarsko
2,29 €
11,45 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazené Brusnice 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
24,99 €
10,00 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Kanada
Ukrajina
34,49 €
13,80 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mrazená Paprika PCR odjadrincovaná 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,97 €/kg
-21%
Mrazené Čučoriedky 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
7,56 €/kg
Mrazený Kel rezaný 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,22 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazená Tekvica krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
2,90 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazená Tekvica hokaido krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazený Hrášok 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mrazený Kel rezaný 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,22 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Hrášok, mrkva 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Dunajská 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Gastromix 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,97 €/kg
Mrazená Zmes ovocná 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
10,47 €/kg
Mrazená Zmes ovocná záhradná 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,98 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
-21%
Mrazené Čučoriedky 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
7,56 €/kg
Mrazený Hrášok 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
7,19 €
2,88 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
3,29 € s 19% DPH