Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Jednodruhové
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za ks 11,44 €
Na sklade viac ako 1 ks
28,59 € s 19% DPH
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej.
Príprava
  • Mrazené ovocie položte na servírovaciu misku a rozmrazte pri izbovej teplote. Rýchle rozmrazovanie je možné mikrovlnnou rúrou.

Zloženie

čučoriedky

Výživové hodnoty 100g
Energia 144 kJ/34 kcal
Tuky 0,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 6,6 g
- z toho cukry 6,6 g
Vláknina 1,8 g
Bielkoviny 0,6 g
Soľ 0,01 g
 
 
 
Alergény
  • nie
Podobné produkty
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Egreše 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mr.Gaštanové pyré 200g Nowaco
1 ks
Maďarsko
2,29 €
11,45 €/kg
Mrazené Brusnice 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
24,99 €
10,00 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mrazené Mango kocky 200g Vinica
1 ks
Vietnam
1,89 €
9,45 €/kg
Mrazené Ríbezle čierne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
18,19 €
7,28 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
28,59 € s 19% DPH