Mrazená zelenina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
113 produktov
Mrazené Fazuľové struky rezané 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Južná 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,15 €
3,29 €/kg
Mrazený Kel rezaný 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,22 €/kg
Mrazená Zmes Mexická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,96 €/kg
Mrazená Zmes Čínska zeleninová 400g Bonduelle
1 ks
Francúzsko
2,39 €
5,97 €/kg
Mrazená Paprika PCR odjadrincovaná 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,97 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Fitness 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Dunajská 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazené Zázvorové kocky 100% čisté 220g Ginno
1 ks
Slovensko
14,99 €
68,14 €/kg
Mrazený Karfiol nadrobno krájaný 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana