Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mrazené zeleninové zmesi
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 4,14 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,45 € s 19% DPH
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo

Mraziarne Sládkovičovo Zmes zeleninová Mexická, hlboko zmrazená viacdruhová zelenina (hrášok, kukurica, červená paprika). Hmotnosť/Objem balenia: 350 g (0,35kg).

Hlbozmrazená zeleninová zmes Mexická 350 g.

Návod na použitie

Mrazená mexická zmes je určená k príprave šalátových mís, rýchlych jedál na panvici, polievok a oblôh. Za tepelnej úpravy dusením alebo varením získate chutnú prílohu k hlavnému jedlu. Zeleninová zmes je predvarená, preto doba prípravy je časovo nenáročná.

Skladovanie

Uchovávajte pri: -6°C/týždeň, -12 °C/mesiac, -18 °C a nižšej 24 mesiacov od dátumu balenia. Skladované pri -18°C. Predvarená zelenina, tepelne upravte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

 

Zloženie
hrášok, kukurica, kápia červená kocky

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 36,85
Energetická hodnota [KJ]: 153,13
Tuky [Gram]: 1,37
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 8,57
z toho cukry [Gram]: 2,63
Vláknina [Gram] 5,54
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,33
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,020
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 350 g (0,35kg).

Podobné produkty
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
-23%
Mrazená Zmes Jarná Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
1,69 €
4,23 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Jarná 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mr.Zmes Polievková 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mrazená Tekvica hokaido krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Hrášok, mrkva 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mrazený Kel rezaný 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,22 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Južná 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,15 €
3,29 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazený Hrášok 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes ovocná 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
10,47 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Fitness 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo
Mrazená Zmes zeleninová Mexická 350g Sládkovičovo
1,45 € s 19% DPH