Mrazená zelenina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
113 produktov
Mrazené Špenátové listy 400g Bonduelle
1 ks
Francúzsko
2,39 €
5,97 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Gastromix 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,97 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Fazuľové struky Vapeur Duet mix 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,39 €
5,97 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mrazená Zmes Polievková Tekvicová 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
1,99 €
4,98 €/kg
Mrazená Zmes Mexická zeleninová Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Zmes lahôdková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
-23%
Mrazená Zmes Jarná Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
1,69 €
4,23 €/kg
Mrazená Zmes Zeleninová 4 ročné obdobia 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Zmes s kukuricou 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,39 €
2,16 €/kg
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
7,89 €
3,16 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mrazené Fazuľové struky Vapeur krájané 300g Bonduelle
1 ks
Poľsko
1,99 €
6,63 €/kg
Mrazené Fazuľové struky Vapeur celé 300g Bonduelle
1 ks
Poľsko
1,99 €
6,63 €/kg
-30%
Mrazené Zázvorové kocky 100% čisté 440g Ginno
1 ks
Slovensko
28,89 €
20,19 €
45,89 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová mix 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,49 €
3,00 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana