Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 36% STERILGARDA 1L
1 ks
Taliansko
7,49 €
7,49 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 40% 200ml Kunín
1 ks
Česká republika
2,09 €
10,45 €/LIT
Rama Classic rastlinný margarín 400g
1 ks
Poľsko
3,19 €
7,98 €/kg
Vaječné žĺtka BALTICOVO 1kg
1 ks
Litva
14,69 €
14,69 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 32% FORMIL 1l
1 ks
Rakúsko
7,79 €
7,79 €/LIT
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana