Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Jogurt čokoládový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Nátierka smotanová MANA 200g
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
3,99 €
3,99 €/LIT
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg
Vajcia podstielkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,69 €
0,36 €/ks
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Smotana na varenie rastlinná nesladená 24% 1l Master Gourmet Chef
1 ks
Taliansko
3,69 €
3,69 €/kg
Syr Halloumi 850g Alambra
1 ks
Cyprus
13,89 €
16,34 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Termix kakaový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,59 €
6,56 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana