Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Syr Sedliacky s probiotikami plátky 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Smotana na šľahanie 30% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
6,69 €
6,69 €/LIT
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
1 ks
Slovensko
1,79 €
16,27 €/kg
Puding vanilkový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Syr Tvrdý Classic cca 130g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
4,07 €
31,29 €/kg
Spotrebujte do 11.10.26 Spotreba 11.10.26
-20%
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,45 €
1,16 €
2,90 €/kg
Syr mini Philadelphia natur porcie 60x16,67g
1 KT
Nemecko
25,79 €
0,43 €/ks
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
28,32 €
21,24 €
7,87 €/kg
Syr Írsky Biely Cheddar Zrelý 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,69 €
18,45 €/kg
Mascarpone 1l Debic
1 ks
Belgicko
11,19 €
11,19 €/LIT
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
Nakladané guľky 350g
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana