Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Futu Fazuľová s chilli 140g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
17,79 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Jogurt čučoriedkový 200g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-75%
Syr Rabín s cesnakom 125g Bohemilk VÝPREDAJ
1 ks
1,59 €
0,40 €
3,18 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr s modrou plesňou tehla cca 1kg Frenchi
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
16,19 €
16,19 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
11,12 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr Satyr s korením tzatziky 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Tofu Korean BBQ Gochujang 180g + 30g Lunter
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,62 €/kg
Jogurt krémový marhuľa 3kg
Dočasne nedostupné
1 ks
9,99 €
3,33 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,69 €
0,85 €
3,38 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana