Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Tempeh nátierka 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Tofu Šalát Greek Style Natural 300g Lunter
1 ks
Slovensko
2,39 €
7,97 €/kg
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Futu Zelerová s mandľami 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Condé zahustené plnotučné mlieko 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Syr Tvrdý  Mild cca 130g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
3,37 €
25,89 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Pravnianska Nakladaná niva 340g
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Tiramisu 1l Debic
1 ks
Belgicko
14,39 €
14,39 €/LIT
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Nápoj Ovsený Matcha 250ml OATLY
1 ks
Švédsko
1,89 €
7,56 €/LIT
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
1 ks
Slovensko
4,39 €
125,43 €/kg
Mana Roots Fajné Hummus Údená paprika 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana