Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Babička Maslo DELAKTÓZOVANÉ. Hmotnosť/ Objem: 250g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 4,59 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,15 € s 19% DPH
4,59 €
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ

BABIČKA MASLO DELAKTO 250 g je rovnako ako Babička Smotana, z ktorej je vyrobené, vysoko kvalitný slovenský výrobok. Vyznačuje sa charakteristickou vláčnou, mierne roztierateľnou konzistenciou, mliečnou vôňou a lahodnou chuťou po mlieku. V jedálničku ako dospelých, tak aj detí by rozhodne nemalo chýbať pre jeho zdraviu prospešné vlastnosti, ktoré dosahuje vďaka obsahu kyseliny laurovej, ktorá preventívne pôsobí proti ochoreniam srdca a ciev, a kyseliny linolovej, ktorá pomáha pri budovaní svalov a posilňuje imunitný systém. Naše DELAKTO Maslo je určené pre tých, čo trpia intoleranciou laktózy. Výhodou je, že ak je v domácnosti iba jeden člen, trpiaci týmto zdravotným problémom, zvyšok rodiny rozdiel ani nepocíti – chuť, konzistencia a vlastnosti masla bez laktózy sú takmer na nerozoznanie od klasického. Zároveň si zachováva benefity kravského mlieka, keďže všetky živiny v ňom ostávajú. Do výrobku sa iba v procese výroby pridáva enzým laktáza, ktorý štiepi laktózu na ľahšie stráviteľné cukry. Môžu ho tak bez obáv konzumovať aj ľudia s tráviacim problémom menom laktózová intolerancia.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-10°
Zloženie

Zloženie výrobku: smotana, enzým laktáza

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 250g.

Podobné produkty
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,64 €
10,46 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
1,15 €
4,59 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Maslo 82% 250g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg
Puding vanilkový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg
Smotana kyslá 14% pochúťková 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Smotana kyslá 14% Delaktózovaná 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Levické mliekarne a.s.
Júrska cesta č.2, 934 01 Levice, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Eidam údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Salámový údený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Niva originál Delakto 130g
1 ks
Slovensko
2,49 €
19,15 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1,15 € s 19% DPH
4,59 €