Kuchynské potreby

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
333 produktov
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Pack 2 MAXTRApro PL
1 ks
Nemecko
13,59 €
6,80 €/ks
Orion Stierka hnedá 29,5cm, silikón
1 ks
Čína
4,99 €
80,48 €/kg
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Trvalo výhodné
Fólia zatavovacia 52mic 185mm, 250m ZZF1
1 ks
Čína
27,59 €
11,04 €/kg
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Pack 1 MAXTRAplus PO
1 ks
Nemecko
6,39 €
6,39 €/ks
Orion Nožnice na prepeličie vajíčka
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Reborn 110l 70x100cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
3,39 €
0,34 €/ks
Termo taška Malina 44x47cm
1 ks
Európska únia
1,89 €
25,89 €/kg
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Forma na lievance/volské oká 9,5x9cm silikón
1 ks
Čína
3,39 €
3,39 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Mickey 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Miska na zmrzlinu ice cream 245ml WO004945, 25ks 
1 BA
Slovensko
2,69 €
2,69 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana