Kuchynské potreby

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
333 produktov
Trvalo výhodné
Papierové taniere Cars 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Vykrajovačka Stromček malá
1 ks
Česká republika
0,99 €
82,50 €/kg
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Cars 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa malá
1 ks
Česká republika
1,09 €
121,11 €/kg
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Viečko na papierový pohár čierne 90mm, 330ml 100ks
1 BA
Slovensko
4,79 €
0,05 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Viečko na papierový pohár čierne 62mm,120ml 100ks
1 BA
Slovensko
2,39 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Papier na pečenie prírezy Profi 40x60cm 500ks
1 ks
Rakúsko
25,99 €
0,05 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Formičky 12x Muffiny hnedá silikón
1 ks
Čína
5,59 €
5,59 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana