Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g

1 ks
Rakúsko
KnabberNossi Kečup DUO. Hmotnosť/Objem balenia: 2 x 17,5g
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Klobásy
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za ks 1,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g

Hovädzie mäso, bravčové mäso a pochúťkové korenie: Knabber Nossi je ako stvorený pre teba! Aby to bolo ešte lepšie, schovali sme hotovú snackovú klobásku do kečupu.

  • Narodené:  
  • Vykŕmené:  
  • Porazené:  
  • Búrané:  
  • Veterinárne číslo:  
  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, priamym slnečným žiarením a mrazom. Ihneď spotrebujte.
  • Návod na použitie:  
  • Percento alkoholu: neobsahuje
Zloženie

Zloženie výrobku: uvarené klobásy (72 %): [hovädzie mäso, bravčové mäso, bravčová masť, dusitanová soľ (jedlá soľ, konzervačná látka: dusitan sodný), zvýrazňovač chuti: glutaman sodný; dextróza, koreniny, stabilizátor: polyfosforečnany; extrakty z korenín, antioxidant: kyselina askorbová; dym]. Kečup (28 %): [paradajková pasta, pitná voda, dextróza, ocot kvasný liehový, cukor, jedlá soľ, modifikovaný škrob, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; konzervačná látka: kyselina benzoová; koreniny, zahusťovadlo: xantánová guma]

Alergény (zoznam zložiek):  

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie:  

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 432
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1791
Tuky [Gram] 36
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 13
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 10
z toho cukry [Gram] 8.3
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 17
Soľ (NaCl) [Gram] 3.6
Obsah balenia

1 ks = 35g

Podobné produkty
Klobása domáca cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,45 €
12,89 €/kg
Klobása domáca papriková cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,25 €
12,49 €/kg
Klobása domáca cca 1kg Gašparík
1 ks
Slovensko
10,59 €
10,59 €/kg
Klobása Maďarská cca 2kg Mecom
1 kg
Slovensko
8,29 €
8,29 €/kg
Gril párty balíček mix klobásky VB 380g, Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
12,87 €/kg
Klobása Domáca cca 1,5kg Kukkonia
1 ks
Slovensko
12,58 €
8,39 €/kg
Klobása Cigáro cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása Zámocká s cibuľkou cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Klobása Mangalica 280g Kukkonia
1 ks
Slovensko
3,99 €
14,25 €/kg
Klobása Chorizo cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása Fuet Jelení 300g Tauris
1 kg
Slovensko
5,01 €
16,69 €/kg
Klobása Pirátska cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
7,39 €
7,39 €/kg
Klobása chalupárska gril 250g Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
3,09 €
12,36 €/kg
Klobása domáca cca 1,3kg Knižka
1 ks
Slovensko
15,98 €
12,29 €/kg
Klobása egerská sušená cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
6,64 €
16,59 €/kg
Klobása Cigáro mini cca 1kg Knižka
1 ks
Slovensko
14,59 €
14,59 €/kg
Klobása Gril s medvedím cesnakom tenká 220g Tauris
Dočasne nedostupné
1 ks
4,49 €
20,41 €/kg
Dlhé klobásky mix 380g 2 Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
12,87 €/kg
Klobása domáca cca 1,7kg Bognár
1 ks
Slovensko
15,28 €
8,99 €/kg
Klobása Gastro krájaná cca 1kg OA, Mecom
1 ks
Maďarsko
12,99 €
12,99 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Sójová omáčka Sojasauce 150ml SHAN SHI
1 ks
Malajzia
1,99 €
13,27 €/LIT
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
2,39 € s 19% DPH