Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles

1 ks
Slovensko
Pickles Uhorky veľkosť 9 - 12 cm, spracovaná kvasená nakladaná jednodruhová zelenina, tepelne neupravená v slanom náleve, s objemom: 850 g /, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní):500 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Fermentovaná zelenina
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 4,38 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,19 € s 19% DPH
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles

Uhorky kvasené (9-12cm) v slanom náleve.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 0 do +15°C

Zloženie
uhorky kvasené, nálev (voda, ocot kvasený liehový, jedlá soľ, konzervačná zložka benzoan sodny, chlorid vápenatý)
 antioxidant disiričitan draselný
Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 8,13
Energetická hodnota [KJ]: 34,49
Tuky [Gram]: <0,05
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: <0,01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,51
z toho cukry [Gram]: <0,5
Vláknina 0,41
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,23
Obsah balenia
Hmotnosť
850g
Hmotnosť pevného podielu
500g

 

Podobné produkty
Kapusta kvasená sáčok 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,69 €
2,41 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
2,49 €
3,56 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,84 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
Kimchi karfiol 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Kimchi originál 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,11 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Ervin Kimči reďkovka 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Ervin Kimči originál 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Čalamáda sladká vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
11,49 €
3,28 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Pickles s.r.o.
Pickles s.r.o., Vinohradská 966, Okoč 930 34, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
11,49 €
3,28 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
2,19 € s 19% DPH