Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles

1 ks
Slovensko
Pickles Čalamáda, spracovaná nakladaná viacdruhová zelenina, tepelne neupravená v sladkokyslom náleve so sladidlom, s objemom: 5000 g / pevný podiel: 3500 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Fermentovaná zelenina
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 3,28 €
Na sklade viac ako 10 ks
11,49 € s 19% DPH
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles

Čalamáda v sladkokyslom náleve s obsahom sladidla

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 0 do +15°C

Zloženie
Kapusta, uhorky, paprika, mrkva, cibuľa, nálev(voda, ocot kvasný liehový, jedlá soľ, náhradné sladidlo sukralóza, konzervačná látka chlorid vápenatý, benzoán sodný, antioxidant disiričitan draselný).

  Alergény sú zvýraznené hrubým písmom

Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 14
Energetická hodnota [KJ]: 58,5
Tuky [Gram]: 0,13
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,04
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,1
z toho cukry [Gram]: <1
Vláknina 1,42
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,81
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,94
Obsah balenia

Objemom: 5000 g / pevný podiel: 3500 g.

Podobné produkty
Čalamáda sladká vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
13,39 €
3,83 €/kg
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Kapusta kvasená sáčok 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,69 €
2,41 €/kg
Ervin Kimči reďkovka 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Kimchi karfiol 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
2,49 €
3,56 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Kimchi originál 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,84 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,11 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Ervin Kimči originál 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
11,49 €
3,28 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Kvasený kapustový list v náleve 750g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,13 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Pickles s.r.o.
Pickles s.r.o., Vinohradská 966, Okoč 930 34, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
11,49 €
3,28 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Čalamáda sladká vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
11,49 € s 19% DPH