Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles

1 ks
Slovensko
Pickles Paprika plnená kapustou, spracovaná nakladaná viacdruhová zelenina, tepelne neupravená v náleve so sladidlom, s objemom: 850 g /, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 500 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Fermentovaná zelenina
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 4,38 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,19 € s 19% DPH
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles

Paprika plnená kapustou.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 0 do +15°C.

Zloženie

Paprika,kapusta, nálev (voda, ocot kvasný liehový, jedlá soľ, náhradné sladidlo sukraloza, konzervačná látka chlorid vápenatý, benzoán sodný, antioxidant disiričitan draselný) 

Alergény sú zvýraznené hrubým písmom.

Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 17,41
Energetická hodnota [KJ]: 73,93
Tuky [Gram]: 0,05
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,71
z toho cukry [Gram]: 0,75
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,53
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,95
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 850g

Podobné produkty
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kimchi karfiol 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Kimchi originál 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,84 €/kg
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,11 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Kapusta kvasená sáčok 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,69 €
2,41 €/kg
Ervin Kimči reďkovka 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
2,49 €
3,56 €/kg
Ervin Kimči originál 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Čalamáda sladká vedro 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
11,49 €
3,28 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Čalamáda sladká vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Pickles s.r.o.
Pickles s.r.o., Vinohradská 966, Okoč 930 34, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Kvasený kapustový list v náleve 750g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,13 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Čalamáda sladká vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
2,19 € s 19% DPH