Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Omáčka 3 druhy korenia 220g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
13,14 €/kg
N.A! ovocné tyčinky malina 35g
1 ks
Belgicko
1,59 €
45,43 €/kg
Cestoviny Tagliolini čerstvé 500g Orogiallo
1 ks
Taliansko
2,79 €
5,58 €/kg
Orechy z pece Habanero chilli a limeta 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,89 €
52,60 €/kg
Džem broskyňový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Uhorky sterilizované s cibuľkou 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Lindt Tablet biela čokoláda 100g
1 ks
Francúzsko
4,19 €
41,90 €/kg
Uhorky sterilizované s jalapeňom 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,64 €/kg
Džem Extra egreš 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
3,99 €
11,74 €/kg
-22%
Manner Oblátky Zitrone 75g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,85 €
11,33 €/kg
Pohánka hnedá 500g Vido
1 ks
Poľsko
2,19 €
4,38 €/kg
-27%
Cestoviny Capellini 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Hovädzia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g
1 ks
Belgicko
2,49 €
49,80 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné s cviklou 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Chilli Con Carne 28g Santa Maria
1 ks
Švédsko
1,59 €
56,78 €/kg
-22%
Manner Oblátky Schokolade 75g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,85 €
11,33 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana