Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g

1 ks
Belgicko
Proteínové chipsy obohatené o bielkoviny.
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória HealthyCO
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 49,80 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,49 € s 23% DPH
Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g

Proteínové chipsy obsahujú 40% menej tuku (ako bežné zemiakové chipsy), 22% bielkovín, vysoký obsah vlákniny.

Skladovanie

Skladujte pri izbovej teplote.

Zloženie
Zemiaky 49% (zemiakové granule, zemiakové vločky, zemiakový škrob), sójový proteín 26%, slnečnicový olej, tapiokový škrob, soľ, cibuľový prášok, korenie (paprika), cukor, dextróza, aróma, výťažok z nekvasov paprikový extrakt), antioxidant (rozmarínový extrakt).Môže obsahovať stopy lepku.

 

ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce glutén (lepok), Sójové bôby a výrobky zo sójových bôbov.

 

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 415,00
Energetická hodnota [KJ]: 1745,00
Tuky [Gram]: 11,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 52,50
z toho cukry [Gram]: 3,50
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 22,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,20
Obsah balenia

Hmotnosť: 50g

Podobné produkty
Pro!Brands Protein Chips morská soľ 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
HealthyCo Horká čokoláda 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
4,49 €
44,90 €/kg
Olej sezamový Bio 250ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
5,59 €
22,36 €/LIT
HealthyCo Bio Kokosová voda 1l
1 ks
Taliansko
3,84 €
3,84 €/LIT
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
HealthyCo Mliečna čokoláda 100g
1 ks
Belgicko
4,49 €
44,90 €/kg
Twek Fizzy Fusion želé cukríky 80g
1 ks
Švédsko
2,49 €
31,13 €/kg
Olej avokádový 250ml HealthyCo
Dočasne nedostupné
1 ks
6,99 €
27,96 €/LIT
Pro!Brands Protein Chips Smotana s cibuľkou 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
HealthyCo Arašidové maslo chrumkavé Bio 350g
1 ks
Holandsko
5,39 €
15,40 €/kg
HealthyCo Bio šťava z červenej repy 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
4,39 €
4,39 €/LIT
HealthyCo Proteinella krém biela čokoláda 200g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
24,45 €/kg
Pandy Wattermelon želé cukríky 50g
1 ks
Švédsko
2,29 €
45,80 €/kg
Pro!Brands Protein Chips Smotana s cibuľkou 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g
1 ks
Belgicko
2,49 €
49,80 €/kg
Pro!Brands Protein Chips morská soľ 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
FCB Sweden AB
Skifferväagen 102, 22478 Lund, Švédskoviac informácií o distribútorovi
Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g
1 ks
Belgicko
2,49 €
49,80 €/kg
Pro!Brands Protein Chips morská soľ 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
Pro!Brands Protein Chips Smotana s cibuľkou 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g
Pro!Brands Protein Chips BBQ Paprika 50g
2,49 € s 23% DPH