Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Zemiakové cesto v prášku 4kg Vitana
1 ks
Česká republika
20,79 €
5,20 €/kg
Cestoviny Fettuccine čerstvé 500g Orogiallo
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Caprice Classic hazelnut & cocoa cream 250g
1 ks
Grécko
4,69 €
18,76 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
-31%
Kačacia pečienka v masti 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,89 €
2,69 €
17,93 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Red Hot Chilli Pepper Sauce Sweet 800g
1 ks
Slovensko
6,69 €
8,36 €/kg
Chrumkavý syr Kozí 80g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,09 €
88,63 €/kg
Olivy zelené plnené mandľou 240g Kreolis
1 ks
3,09 €
22,07 €/kg
Vifon Inst. polievka bravčová príchuť 60g VÝPREDAJ
1 ks
Vietnam
0,55 €
9,17 €/kg
Chilli omáčka sladká 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Haribo Happy Cola Fizz 80g
1 ks
Maďarsko
1,09 €
13,63 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Pikantná 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Nátierka z lososa 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli (Vretená) 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Snatt´s Bocaditos Garlic and Parsley 120g
1 ks
Španielsko
1,99 €
16,58 €/kg
Cestoviny Lasagne čerstvé OA 500g Orogiallo
1 ks
Taliansko
4,29 €
8,58 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana