Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Bulgur so zeleninou 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,96 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Olej avokádový 250ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
6,99 €
27,96 €/LIT
Himalájska soľ čierna jemná 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,29 €
2,58 €/kg
Droždie sušené pizza 500g Viva
1 ks
Francúzsko
10,39 €
20,78 €/kg
Solčanka ochucovadlo s morskou soľou 200g
1 ks
Slovensko
1,99 €
9,95 €/kg
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Beauty Sweetie kyslé ovocné želé Mačičky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Cestoviny detské Cars 300g Dalla costa
1 ks
Taliansko
3,09 €
10,30 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 500g Vido
1 ks
Kolumbia
1,39 €
2,78 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
TUBA Dezert darčeková krabička KOLATCH mix 8x45g
1 ks
Slovensko
19,59 €
54,42 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Dressing horčicové mayo 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
NutriFree Goccefrolla bezgluténové sušienky 300g
1 ks
Taliansko
4,54 €
15,13 €/kg
Frank&Oli sušienka s kokosom,ananásom a mangom 50g
1 ks
Poľsko
1,59 €
31,80 €/kg
Hügli Zeleninový bujón 1,3kg
1 ks
Česká republika
19,49 €
14,99 €/kg
Lindt Excellence 78% extra horká čokoláda 100g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
54,90 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana