Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Horčica kremžská 1kg Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,29 €/kg
Cukor trstinový biely Špeciál 1kg Vido
1 ks
Kolumbia
2,39 €
2,39 €/kg
Lucka Instantné rezance bezvaječné 300g
1 ks
Srbsko
1,85 €
6,17 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Ryžové vermicelli 400g Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
2,69 €
6,73 €/kg
Džem šípkový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Orechy z pece Hľuzovka a far. korenie 160g, Mixit
1 ks
Česká republika
8,39 €
52,44 €/kg
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
-32%
Perník Ertlovský Marhuľový 60g Jozef Ertl
1 ks
Slovensko
1,45 €
0,99 €
16,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Sweet-chilli omáčka 260g Heinz
1 ks
Poľsko
2,89 €
11,12 €/kg
Múka hrachová zelená 400g Extrudo
1 ks
Česká republika
1,37 €
3,42 €/kg
Ďžem ríbezľový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
19,49 €
6,50 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 32,8% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
91,99 €
36,80 €/kg
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana