Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Korenie Chilli papričky drvené 470ml Wiberg
1 ks
Rakúsko
10,19 €
21,68 €/LIT
Džem ríbezľový ALBI 5kg plast
1 ks
Rakúsko
34,39 €
6,88 €/kg
Korenie Rasca drvená 400g Lunys
1 ks
Fínsko
5,49 €
13,72 €/kg
-25%
Kečup ostrý 570g Heinz
1 ks
Holandsko
3,99 €
2,99 €
5,25 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
N.A! Ti Fruits jahoda 35g
1 ks
Belgicko
1,59 €
45,43 €/kg
Protein Bar Arašidové Maslo 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Pohánka hnedá 5kg Vido
1 ks
Poľsko
12,89 €
2,58 €/kg
Ryžové cestoviny Penne 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Džem figový VANINI 800ml sklo
1 ks
Španielsko
32,69 €
40,86 €/LIT
Kiddylicious vankúšiky banán, mango, marakuja 6g
1 ks
Taliansko
1,39 €
231,67 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 212ml Royal
1 ks
Grécko
1,99 €
18,09 €/kg
Balsamico tmavé di Modena 250ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Olej kokosový extra panenský Bio 500ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
8,49 €
16,98 €/LIT
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Med Medovicový 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
16,49 €
17,36 €/kg
Múka cícerová 400g Extrudo
1 ks
Česká republika
2,49 €
6,22 €/kg
Ryža sushi guľatá biela 10kg Royal Orient
1 ks
Taliansko
34,49 €
3,45 €/kg
Držková polievka 650g Gašparík
1 ks
Slovensko
5,29 €
8,14 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana