Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za ks 13,23 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,32 € s 19% DPH
1,89 €
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ

Syr na panvicu šunka patrí medzi parené syry, vyrábané z mliekarensky ošetreného mlieka a je určený pre rýchle opekanie na panvici, alebo na kontaktnom grile.

Obsah tuku
  • 20%, rozsah 16% až 24% Syr bol vyrobený bez použitia živočíšneho pôvodu.
SKLADOVANIE
  • Výrobok je nutné skladovať v chlade pri teplote +2 °C - 8  °C
Príprava na použitie
  • Syr vyberte z obalu, neobaľujte, položte na poriadne pospálenú panvicu, alebo elektrický gril a opečte z oboch strán. Do piatich minút máte hotovo. Syr krásne zmäkne a neroztečie sa.
ZNAČKA
  • Madeta
Krajina pôvodu:
  • Česko
Zloženie

Mlieko, 10% šunky ((bravčové stehno 97%, voda, jedlá soľ, (E 250), stabilizátor (E451), antioxidant (E 301), extrakty korenia)), mliečne bielkoviny, soľ, mliekarenské kultúry

Alergény

Mlieko a výrobky z neho

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1208 kJ / 290 kcal Tuky 20,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny 13,00 g Sacharidy 1,50 g z toho cukry 1,50 g Bielkoviny 26,00 g Soľ 1,50 g

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2 ks - 100 g

Podobné produkty
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,60 €
2,98 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Eidam údený Jihočeský 44% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Jogurt Jihočeský malina 200g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,19 €
5,95 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Madeland Fit 20% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
Syr na panvicu šunka 100g Madeta VÝPREDAJ
1,32 € s 19% DPH
1,89 €