Syr na panvicu klasik 100g Madeta VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za ks 9,45 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,94 € s 19% DPH
1,89 €
Syr na panvicu klasik 100g Madeta VÝPREDAJ

Revolúcia medzi syrmi, to je Syr na panvicu! Rýchlosť, jednoduchosť, čistota. To všetko sú slová, ktoré vás napadnú hneď po prvej príprave. Nielen, že je do piatich minút hotové, ale všetko je takmer bez práce. Navyše sa pri príprave syr neroztečie. Možno ho pripraviť na panvici, ale aj elektrickom grile. Syr Vám ponúkame hneď v troch variantoch, a to v podobe klasik, bylinky a šunka. Skúste Syr na panvicu od Madety s vysokým obsahom bielkovín a bez konzervačných látok, ktorý je po úprave na povrchu pekne opečený, ale vo vnútri krásne mäkký, a to s prílohou podľa vašej chuti. Syr na panvicu Klasik patrí medzi parené syry, vyrábané z mliekarensky ošetreného mlieka a je určený pre rýchle opekanie na panvici, alebo na kontaktnom grile. Len mlieko a mliečna bielkovina, to je čistý parený syr klasik.

Obsah tuku
  • 20%, rozsah 16% až 24% Syr bol vyrobený bez použitia živočíšneho pôvodu.
SKLADOVANIE
  • Výrobok je nutné skladovať v chlade pri teplote +2 °C - 8  °C
Príprava a použitie
  • Syr vyberte z obalu, neobaľujte, položte na poriadne pozpálenú panvicu, alebo elektrický gril a opečte z oboch strán. Do piatich minút máte hotovo. Syr krásne zmäkne a neroztečie sa.
ZNAČKA
  • Madeta
Krajina pôvodu:
  • Česko
Zloženie

Mlieko, mliečne bielkoviny, jedlá soľ, mliekarenské kultúry

Alergény

Mlieko a výrobky z neho

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1208 kJ / 290 kcal Tuky 20,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny 13,00 g Sacharidy 1,50 g z toho cukry 1,50 g Bielkoviny 26,00 g Soľ 1,50 g

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2 ks v balení, 100 g

Podobné produkty
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Nakladané guľky 350g
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
Očakávame 05.10.
1 ks
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Syr High protein prírodný zrejúci 0,1% 90g Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
13,22 €/kg
Syr na panvicu šunka 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Lipánek 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Madeland 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Nátierka Jihočeská Niva 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Eidam údený Jihočeský 44% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr na panvicu bylinky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr Balkánsky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Syr na panvicu s údeným syrom 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Syr na panvicu klasik 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,89 €
18,90 €/kg
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr na panvicu klasik 100g Madeta VÝPREDAJ
Syr na panvicu klasik 100g Madeta VÝPREDAJ
0,94 € s 19% DPH
1,89 €