Sirup Brusnicový 700ml Lunys

1 ks
Kategória Naša značka
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 11,41 €
Dočasne nedostupný
7,99 € s 23% DPH
Sirup Brusnicový 700ml Lunys

Veľmi kvalitný brusnicový sirup s ovocným podielom min. 50%

Veľmi kvalitný brusnicový sirup s ovocným podielom min. 50% .Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

Návod na použite

Doporučené riedenie: 1:12. Pred použitím zatrepať! 

Skladovanie
Skladujte v suchu a chlade.Chráňte pred priamym slnečným žiarením!

Zloženie
Brusnicová šťava z koncentrátu, cukor, Kyseliny: kys. citrónová, prír. aróma

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 260
Energetická hodnota [KJ]: 1105
Tuky [Gram]: 0
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 65
z toho cukry [Gram]: 65
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0
Soľ (NaCl) [Gram]: 0
Obsah balenia

Sklo 0,75l – 0,470kg,
papier – 0kg,
kov – 0,043kg

Podobné produkty
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Korenie bazalka sušená LUNYS 170g
1 ks
Turecko
4,19 €
24,65 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
UNIMAR TRADE s.r.o
Hlavná 340,900 41 Rovinka, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Karamelový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Kokosový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Zázvorový 700ml LaFruta
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
11,49 €
16,41 €/LIT
Sirup Tropical-Passionfruit 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
7,99 € s 23% DPH