Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml

1 ks
Európska únia
Kuchyňa čistiaci sprej na mastnú špinu
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Čistenie kuchyne
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 4,78 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,39 € s 23% DPH
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml

Účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných plôch v kuchyni. Čistené povrchy zanecháva lesklé a príjemne vonia. Používajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.

Krajina pôvodu
  • Vyrobené v EU
Skladovanie
  • Pri izbovej teplote 
Príprava a použitie
  • Použitie: Prípravok nastriekajte na čistený povrch a potom zotrite vlhkou handričkou. V prípade zaschnutých nečistôt nechajte pôsobiť 1 minútu a potom zotrite. Pre žiarivý lesk utrite povrch suchou handričkou. Nepoužívajte na lakované a maľované povrchy, linoleum alebo porézne povrchy ako napr. mramor. Aby ste zabránili poškodeniu, prípravok okamžite opláchnite po použití na plastový alebo hliníkový povrch. Pri použití na nové alebo atypické povrchy, najprv vysúšajte na malej nenápadnej ploche. Po použití si vždy dôkladne opláchnite ruky.
Varovanie

Pozor Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/ starostlivosť. Zabráňte vdychovaniu aerosólov.

Zloženie

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % mydlo, Parfum, Limonene, Benzisothiazolinone

Obsah balenia

500 ml - Pumpa

Podobné produkty
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Chanteclair Marsiglia odmasťovač 750ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
5,32 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Univerzálny sprej na mastnotu 750ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
4,12 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Original čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
 Allnature Jedlá sóda 1kg
1 ks
Turecko
2,09 €
2,09 €/kg
Trvalo výhodné
Cillit bang rozprašovač na vodný kameň 750ml
1 ks
Poľsko
2,59 €
3,45 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Čistiaci krém Levanduľa 500ml
1 ks
Nemecko
2,09 €
4,18 €/LIT
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
Chanteclair Lavanda odmasťovač 750ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
5,32 €/LIT
Allnature Peroxid vodíka sprej 3% - 500ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Chanteclair Limone odmasťovač 750ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
5,32 €/LIT
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Allnature Biely ocot 10% 1l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Allnature Biely ocot sprej 10% - 500 ml
1 ks
Poľsko
2,89 €
5,78 €/LIT
 Allnature Kyselina citrónová 1kg
1 ks
Čína
4,59 €
4,59 €/kg
Allnature Biely ocot 10% - 5l
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
9,79 €
1,96 €/LIT
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo univerzálny sprej Levanduľa 700ml
1 ks
Európska únia
3,29 €
4,70 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
1 ks
Európska únia
3,29 €
3,29 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Professional Podlahy a Povrchy Lemongrass 5kg
1 ks
Holandsko
10,39 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Proti plesniam Kúpeľňa rozprašovač 500ml
1 ks
Európska únia
3,49 €
6,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Univerzálny dezinfekcia sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original voda a povrchy čistič 4kg
1 ks
Európska únia
6,49 €
1,62 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Proti plesniam rozprašovač 500ml
1 ks
Európska únia
2,89 €
5,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Podlahy a povrchy Drevo laminát, čistič 750ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
3,19 €/LIT
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Majolenka originál 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Dressing Barbeque One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,25 €/kg
Trvalo výhodné
Domestos čistiaca pena na WC Citrus Blast 435ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
1 ks
Európska únia
3,29 €
3,29 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Lemon čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Original čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
2,39 € s 23% DPH