Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za kg 13,22 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 19% DPH
Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta
Sardinky v slnečnicovom oleji, Bassta 125 g
Sardinky v slnečnicovom oleji, Bassta 125 g

 

Skladovanie
Skladujte v suchu, chráňte pred slnečným žiarením, po otvorení vložte do nekovovej nádoby vhodnej pre uchovanie potravín a skladujte v chladničke do 6st. A spotrebujte do 2dní.

Zloženie
Sardinka obecná (sardina pilchardus 72%), Slnečnicový olej, jedlá soľ max 2%

 

Alergény
Ryby

 

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 206
Energetická hodnota [KJ]: 860
Tuky [Gram]: 3,1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,0
z toho cukry [Gram]: 0
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 23,2
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,8
Podobné produkty
Sardinky v oleji 125g Giana
1 ks
Maroko
1,19 €
13,22 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Cícer sterilizovaný 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,29 €
3,53 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,49 €
9,89 €/kg
Olej olivový z výliskov 5l Bassta
1 ks
Španielsko
31,29 €
6,26 €/LIT
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Bassta
1 ks
Taliansko
3,40 €
4,25 €/kg
Olivy čierne celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,59 €
10,11 €/kg
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta
Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta
1,19 € s 19% DPH