Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta

1 ks
Holandsko
Bassta Šampiňóny krájané, výrobok z húb: sterilizované huby jednodruhové, v slanom náleve, s objemom: 800 g / 850 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní):420 g
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 7,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,19 € s 19% DPH
Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta

Sterilizovaná zelenina, Bassta 800g. Šampiňóny krájané v slanom náleve.

Skladovanie

Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení vložte do nekovovej nádoby vhodnej na uchovávanie potravín, skladujte v chladničke (+6 °C) a spotrebujte do 2 dní.

Zloženie

Šampión dvouvýtrusý (Agaricus Bisporus), pitná voda, jedlá soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina L-askorbová.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 18
Energetická hodnota [KJ]: 76
Tuky [Gram]: 0,4
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,2
z toho cukry [Gram]: 0,1
Vláknina 2,8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,1
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,63
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 800 g / 850 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 420 g.

Podobné produkty
Šampiňóny krájané 425ml (400g) Giana
1 ks
Holandsko
1,69 €
8,45 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
1 ks
Taliansko
3,49 €
14,54 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
-24%
Olej olivový z výliskov 1l Bassta
1 ks
Španielsko
7,89 €
5,99 €
5,99 €/LIT
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta
1 ks
Holandsko
3,19 €
7,60 €/kg
Olej olivový z výliskov 5l Bassta
1 ks
Španielsko
31,29 €
6,26 €/LIT
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
Paradajky lúpané celé 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,89 €
3,93 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 3100ml (3000g) Bassta
1 ks
Turecko
6,89 €
4,05 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta
Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta
3,19 € s 19% DPH